9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Український агростартап Agri Eye отримає $200 тис від норвежців

Український агростартап Agri Eye потрапив в норвезьку столицю Осло, де команда буде проходити тримісячну програму в скандинавському акселераторі Katapult. Українці потрапили в число 12 резидентів, яких відібрали серед майже 1000 стартапів-претендентів з усього світу

Як повідомив СЕО Agri Eye Андрій Севрюков, у Норвегію переїжджає три члена команди: він , Катерина Балабан (Customer relations) і Катерина Журбенко (Investor relations). За словами Севрюкова, крім спілкування зі скандинавськими інвесторами, акселератор дасть Agri Eye доступ на нові ринки.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “На часі

Стартап Agri Eye вийшов з київського інкубатора відкритих даних 1991 року в 2016 році. Заснували його четверо українців: Андрій Севрюков (CEO і ідейний натхненник), Іван Балашов (COO), Роман Кравченко (CTO) і Олександр Криворучко (CFO). Команда розробляла комплексне технологічне рішення для агросектора і планувала зробити технології дистанційного зондування та системи автоматизації прийняття рішень доступними кожному фермеру. Проект в травні 2016 року Agri Eye привернув $150 тис інвестицій.

Поки Андрій Севрюков разом з двома колегами буде перебувати в Норвегії і готуватиме компанію до швидкого масштабування, на решту команди покладено завдання по запуску пілотного проекту в Казахстані, початку обслуговування перших клієнтів в Латинській Америці і США. Також Agri Eye дивиться на ринок Австралії, однак запускатися там планує не раніше середини 2018 року.

Agri Eye давно перестав бути просто аграрним стартапом, ми створюємо систему з машинним навчанням, в деякому сенсі штучний інтелект для аналітики полів, а в перспективі морів лісів і взагалі всього чого завгодно., – Андрій Севрюков, СЕО Agri Eye

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають