9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Українськими соками і медом зацікавилася Швеція

blankОбсяг українського експорту до Швеції стає все більше, наприклад, за останні 10 місяців зростання досягло 25%, чому сприяє лояльність Швеції до України, а також великий інтерес до нових продуктів. Таку думку висловила перший секретар з економічних питань Посольства України в Швеції Лілія Гончаревич.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на «Дрінкс Гелері».

В українських сільськогосподарських товарів є всі шанси потрапити в шведські магазини, особливо з огляду на їх високу конкурентоспроможність. Наприклад, шведська сторона проявляє великий інтерес до українського маслу, сокам, меду та продукції бджільництва.

Успіх в просуванні продукції на шведському залежить від налагодження контактів. За словами представника Посольства України в Швеції, якщо українській стороні вдалося знайти партнера в Швеції, почати діалог, то для налагодження співпраці важливо продовжити діалог і оперативно відправляти інформацію, яку запитує контрагент.

Швидкість обміну інформацією між сторонами в Швеції цінується понад усе. Так, великі шведські торгові мережі практикують отримання інформації безпосередньо від виробників. Питання, які їх найбільше цікавлять: каталог з продукцією, потенційні обсяги і ціна. Принциповий також спосіб оплати – в Швеції дуже популярні онлайн-розрахунки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають