9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Українські яблука можна придбати в одному з провідних супермаркетів Великобританії

Українські яблука з’явилися на полицях ASDA – однієї з провідних роздрібних мереж Великобританії.

Наші фрукти пройшли дуже довгий і складний шлях до споживачів з Туманного Альбіону. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

Переговори з ASDA почалися ще 2 роки тому, весь цей час ми вивчали особливості ринку Великобританії на постачання баштанних, дині, гарбуза. Не всі ці поставки були вдалими, саме на помилках ми й вчилися, іншого шляху, на жаль, не існує, – зазначив Максим Кулик, консультант з експорту ТОВ «Вінігретта».

На підготовку першої експортної партії пішло 2 місяці, адже вимоги у покупця були вельми специфічні. Загальний перелік вимог розтягнувся на 12 сторінок договору.

Крім сертифікату Global Gap, треба було виконати всі вимоги, прописані в специфікації продукту: калібр плодів 65 + з відхилення не більше 5 мм, забарвлення не менше ніж 50%, допуск по браку і дефектів не більше 5%.

Фото ubr.ua

Досить жорсткі вимоги постачальник назвав і в специфікації до тарі: яблуко завантажувалося в нові дерев’яні або пластикові контейнери, в яких обов’язково додавалися сертифікати підтвердження безпеки.

Перед тим, як потрапити на полиці ASDA українське яблуко ще раз переупаковували в поліпропіленові пакети по 6 штук.

Головним викликом був тест на наявність пестицидів в незалежній лабораторії Великобританії й українські яблука виявилися повністю безпечними, а за якістю навіть краще польських.

На цей раз покупець вибрав сорт Роял Гала і це не було несподіванкою, тому що це один з найулюбленіших сортів жителів Великобританії. Непогані перспективи також є по сортам Голден Делішес і Гренні Сміт.

У планах компанії-постачальник не входить істотне збільшення обсягів експорту в цьому сезоні, більше уваги буде приділятися відпрацювання операційних процесів з поступовим збільшенням поставок протягом найближчих 3-5 років.

Останні новини:

Зараз читають