9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Українські виробники яблук та черешні будуть постачати продукцію в Гонконг

Попит імпортерів в рамках міжнародної сільгоспвиставки Asia Fruit Logistica в Гонконзі на українські яблука склав 80 тис. тонн, черешню – 2 тис. тонн.

«В цілому за результатами виставки був виявлений попит на яблука свіжі – близько 80 тис. тонн, свіжі ягоди – близько 1 тис. тонн, черешні – близько 2 тис. тонн, перероблені ягоди – близько 2 тис. тонн», – повідомив агентству Інтерфакс-Україна керівник програми сприяння експорту Western NIS Enterprise Fund Віталій Бігдай.

За його словами, тільки за перший день роботи виставки, яка відбулася у вересні, українські виробники отримали замовлення на постачання 34 тис. тонн яблук врожаю 2017 року з них 14 тис. тонн – для європейських покупців і 20 тис. тонн – для азіатських.

У 2017 році Україна вперше взяла участь у виставці Asia Fruit Logistica в Гонконзі з національним стендом.

«Завдяки виставці українські підприємці розширили свої ділові контакти та отримали нові експортні замовлення», – зазначив В.Бігдай.

Він уточнив, що від України у виставці взяли участь чотири українські компанії: кооператив «Агровесна», фермерське господарство «Гадз», СТОВ «Енограй», ТОВ «Галфрост».

В Гонконг українські компанії привезли майже 40 сортів свіжих яблук, черешні, суниці, малини, смородини та лохини, а також сушені та заморожені ягоди.

Найбільший інтерес до продукції проявили відвідувачі з Індії. Один з українських виробників отримав замовлення на тестове постачання ягід для ресторанів в Австралії, яка зараз виконується.

З 2015 року фонд реалізує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $ 35 млн, Основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство.

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом $ 150 млн, Заснований при фінансуванні уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). У нього понад 20 років досвіду інвестування в підприємства малого і середнього бізнесу. Загалом фонд проінвестував $ 168 млн. В 118 компаній, що дозволило залучити $ 1,4 млрд. В компанії України й Молдови.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають