9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 5 Березня, 2021

Українські виробники органіки презентували свою продукцію в Європі

  • На найбільшій європейській виставці органічних та здорових продуктів харчування, косметики та інших товарів органічного походження в м. Нюрнберг (Німеччина) цьогоріч представлено 15 українських компаній.

    Про це розповіла заступник міністра агрополітики Ольга Трофімцева, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Агравері.

    Цього року ми маємо 15 компаній, які представлені на українському національному стенді. Вони ставлять високу планку щодо стандартів виробництва, ― сказала Трофімцева.

    Вона наголосила, що українське органічне сільське господарство є порівняно молодим сектором, а тому стикається з великою кількістю викликів.

    Сьогодні в Україні понад 400 тис. га знаходиться під органічним виробництвом. За даними експертів, маємо понад 200 сертифікованих виробників, а за два роки експорт зріс в 14 разів. Це все вимагає від міністерства на сьогодні більш швидкої та системної роботи в галузі, і основним завданням залишається формування повноцінної, прозорої та ефективної законодавчої бази, ― зазначила заступник міністра.

    За словами Трофімцевої, Україна має всі необхідні передумови, щоб стати органічним хабом не лише європейським, але й глобальним.


    Про допомогу проекту

    Також на цю тему

    Останні новини

    Запуск київського City Express обійдеться в десять мільярдів гривень

    В Україні 22 лютого анонсували реалізацію проєкту приміських поїздів City Express в Києві, Дніпрі та Харкові. Голова...

    На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

    На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.Про це повідомив...

    На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

    На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.Передає Національний Промисловий Портал з...

    Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

    Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для технології прямого відновлення заліза).

    Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

    Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто Київ. Контракт підписаний між "Київпастрансом"...

    Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

    В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

    Цьогоріч в Україні з’явиться нова державна авіакомпанія

    Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у 2021 році.

    У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

    Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних проєктів в історії незалежної України...

    Зараз читають

    У січні на Львівщині помітно зросло виробництво паперу та деревини

    У січні, у порівнянні з показником цього місяця у 2020 році, виробництво промислової продукції в області збільшилось на...

    Цьогоріч за кошти держбюджету “Укрзалізниця” закупить 85 пасажирських вагонів

    У 2021 році за кошти державного бюджету "Укрзалізниця" планує закупити 85 пасажирських вагонів.Про...

    Запорізьке підприємство виготовить для Аргентини реакторне обладнання

    Після кількох років перерви підприємство «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) повернулося на аргентинський ринок.Передає Національний Промисловий Портал з...

    В рамках реалізація проєкту “Мале Карпатське кільце” відремонтують 320 кілометрів доріг

    У 2021 році в Україні заплановано початок масштабної реставрації об'єктів культурної спадщини та прилеглої до них інфраструктури.