9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Українські виробники органіки презентували свою продукцію в Європі

blankНа найбільшій європейській виставці органічних та здорових продуктів харчування, косметики та інших товарів органічного походження в м. Нюрнберг (Німеччина) цьогоріч представлено 15 українських компаній.

Про це розповіла заступник міністра агрополітики Ольга Трофімцева, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Агравері.

Цього року ми маємо 15 компаній, які представлені на українському національному стенді. Вони ставлять високу планку щодо стандартів виробництва, ― сказала Трофімцева.

Вона наголосила, що українське органічне сільське господарство є порівняно молодим сектором, а тому стикається з великою кількістю викликів.

Сьогодні в Україні понад 400 тис. га знаходиться під органічним виробництвом. За даними експертів, маємо понад 200 сертифікованих виробників, а за два роки експорт зріс в 14 разів. Це все вимагає від міністерства на сьогодні більш швидкої та системної роботи в галузі, і основним завданням залишається формування повноцінної, прозорої та ефективної законодавчої бази, ― зазначила заступник міністра.

За словами Трофімцевої, Україна має всі необхідні передумови, щоб стати органічним хабом не лише європейським, але й глобальним.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають