9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

Українські винахідники розробили унікальний механізм для поливу полів

Троє українських винахідників Олена Савчук, Олександр Приходченко і Євген Кузьмичов придумали спосіб, як забезпечити полив полів, де спостерігається проблема з прісною водою.

Стартап Water Cloud був визнаний одним з кращих на конкурсі бізнес-ідей в Європі. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Лігу інженерів України.

Пристрій складається з сонячної панелі, термоелементу Пельтьє, а також набору різних систем і модулів, в залежності від сфери застосування. В його роботі використовується принцип роботи кондиціонера, але в даному випадку він набагато дешевший.

Для приватного користування вентилятори працюють на магнітній подушці, яка приводиться в дію електромагнітною котушкою; остання, в свою чергу, живиться від будь-якого джерела електрики, що дозволяє створювати потужний повітряний вихор-торнадо. Він проходить очистку, охолодження, конденсування, мінералізацію, в результаті чого виходить структурована питна вода з необхідним організму людини рh-балансом. Однієї установки досить для виробництва 15 л води на день, чого вистачає для щоденної життєдіяльності сім’ї з чотирьох осіб.

Пристрій можна використовувати для різних ринків: B2B, B2C, B2G. Для аграріїв (міні-ферми, гідропоніка), промисловості, військових, госпіталів і всієї медичної інфраструктури, громадських організацій, домогосподарств, приватного користування. Це незалежність від водних ресурсів на будь-якій території. Економія коштів, адже продуктивність установки становить 30 л на годину при 60% вологості.

Для поливу, на один гектар потрібно близько 20 установок. Кожна коштує по триста доларів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають