9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Українські цукрові заводи активно модернізують виробництво

Бурякоцукрова галузь України останнім часом здійснила неймовірний прорив в підвищенні якості продукції, зокрема, цукрові заводи активно модернізують виробництво і для виготовлення однієї тонни цукру потрібно все менше і менше буряків.

Про це повідомила керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило, передає прес-служба асоціації. Передає Агравері.

«Окрім того, збільшується середня потужність цукрових заводів ― за 5 років на 740 т цукрових буряків на добу, а за 25 років ― 1,2 тис. т цукрових буряків на добу», ― прокоментувала Бутило.

Що стосується експортного потенціалу галузі, вітчизняні виробники за останній рік зуміли повністю змінити географію поставок та наростити виробництво цукру І категорії, який користується попитом на міжнародній арені.

«За 2016/2017 МР реалізували на зовнішні ринки 732 тис. т цукру і лідером з імпортерів є Шрі-Ланка. Проте, ринок ЄС є пріоритетом номер один для виробників, тому ми неодноразово наголошували на необхідності збільшити квоти на поставки цукру в ЄС в 15 раз до 200 тис. т», ― пояснила Бутило.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають