9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

Українські підприємства побили рекорд з виробництва курятини

 • 991 тисячу тонн м’яса птиці виробили минулого року українські підприємства. Це на 12% більше, ніж у 2015 році, інформує Держстат. З цього обсягу 746 тисяч тонн – свіже і охолоджене м’ясо. У порівнянні з попереднім роком, зростання склало 5%. Замороженого м’яса було вироблено 245 тисяч тонн (+ 40% рік до року).

  В абсолютному значенні зростання виробництва склало 106 тисяч тонн, основний фактор – зростання експорту в порівнянні з минулим роком на 80 тисяч тонн. У минулому році загальний обсяг експорту м’яса птиці з України склав 240 тисяч тонн (+ 49% до значення за 2015 рік), частка експорту в загальному обсязі виробництва підприємствами – 24% про це повідомляє landlord.

  За останній місяць року українські підприємства виробили майже 105 тисяч тонн м’яса птиці, що є новим максимальним місячним рівнем виробництва за останні роки. Зростання в порівнянні з листопадом склав 5%, з груднем минулого року – цілих 34%.

  Абсолютним лідером ринку курятини в Україні з часткою понад 60% серед промислових виробників і більш ніж 80% серед експортерів є Миронівський хлібопродукт. Завдяки зростанню виробництва на птахофабриках компанії, обсяги виробництва курятини в минулому році зросли на 6% і склали 601 240 тонн (показник за 2015 рік за звітами компанії – 566 600 тонн). За рахунок зростання експортних продажів, реалізація курятини третім особам в порівнянні з 2015 роком зросла на 7%. Оскільки компанія слідувала стратегії нарощування обсягів у експортні продажі м’яса птиці, обсяг внутрішніх скоротився за рік на 6%.

  У компанії відзначають, що експорт перевищив прогноз і очікування обсягів продажів і залишається основним драйвером в загальному зростанні продажів м’яса птиці протягом звітних періодів. За 2016 рік обсяги експорту м’яса птиці збільшилися на 47% і склали 193 680 тон, у порівнянні зі 132 080 тонн за 12 місяців попереднього року.

  МХП продовжує слідувати стратегії диверсифікації ринків збуту і розширення географії, тому вивчає нові можливості для бізнесу в країнах Близького Сходу, ЄС і Африці, нарощуючи обсяги експорту м’яса птиці в цих регіонах. Щоб якісніше контролювати обсяги експорту, в минулому році компанія створила офіс продажів в ОАЕ і відкрила спільне підприємство в Нідерландах.

  Експорт МХП в країни Близького Сходу зріс на 67%, в країни ЄС – на 29%, Африки – майже в 4 рази.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Чеська САУ DANA M2 пройшла всі випробування в Україні

  Чеська колісна самохідна артилерійська установка 152-мм DANA M2 на шасі Tatra успішно пройшла всі випробування українських військових,...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що...

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий...