9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

Українські машинобудівники об’єдналися в асоціацію Украгроінжінірінг

 • В Україні створили асоціацію вітчизняних машинобудівників – громадський союз «Українська асоціація підприємств машинобудування та інжинірингу» (Украгроінжінірінг).

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Latifundist.

  Презентація асоціації відбулася під час виставки «АГРО-2017»: аграрна політика – успіх через партнерство ».

  Асоціація «Украгроінжінірінг» має трьох засновників: «Херсонський машинобудівний завод», «Велес-Агро ЛТД», «Всеукраїнський аграрний рада».

  Більше двох десятків представників аграрних підприємств зацікавилися вступом в асоціацію. Її засновники переконані, що саме вітчизняне сільгоспмашинобудування повинна стати тим локомотивом, який значно посилить конкурентоспроможність вітчизняної аграрної галузі, – йдеться в повідомленні.

  За словами директора «Украгроінжінірінга» Віктора Погорєлова, асоціація створена для захисту інтересів не тільки машинобудівників, а й користувачів, сервісів і постачальників цієї техніки.

  Асоціація консолідує виробників техніки, постачальників техніки, сервіси та споживачів цієї техніки. У кожного з них є свої потреби і інтереси. Але разом ми зможемо їх швидко і ефективно вирішити. Ось, наприклад, сьогодні держава виділяє 20% на відшкодування сільськогосподарської техніки. Ці гроші виділив Кабмін, але як вони розподіляються, хто їх отримує?, – повідомив Віктор Погорєлов.

  Його підтримує і один з ініціаторів створення асоціації генеральний директор групи компаній «Техноторг» Євген Березовський. Він переконаний, що така організація допоможе зміцнити позиції українських виробників, які сьогодні слабшають.

  Частка продажів української техніки впала майже до нуля. Якщо ми з вами нічого не будемо робити, то підприємства перестануть існувати. Варіантів немає – потрібно об’єднатися і боротися. Ми хочемо створити інструменти для просування української техніки в країни СНД і Європи. Багато виробників вже виходять на закордонні ринки, але це все як пілотні проекти, які тільки дають розуміння, що попит є. Інше питання, що сьогоднішня ситуація на ринку вітчизняної сільськогосподарської техніки який системна, – розповів він.

  Євген Березовський також запропонував конкретні дії в цьому напрямку.

  Потрібно створити алгоритм постійного участі для виробників в зарубіжних виставках, розвивати систему просування української продукції за кордоном і домогтися участі держави у всіх цих процесах. Звичайно, будемо також відстоювати бізнес-моменти всіх членів асоціації, які виникають і ініціювати перед владою законодавчі і різні організаційні напрацювання для розвитку галузі. Наприклад, мова йде про введення мита на комплектуючі. Ви бачили скільки іноземних виробників представлені на «АГРО-2017». Але ви ж розумієте, якщо ви будете створювати техніку на їх рівні, то вам доведеться купувати комплектуючі за кордоном. Але вони сьогодні завезли їх безмитно, а вам доведеться це мито платити. Тому потрібно думати про підвищення конкурентоспроможності українського виробника. Асоціація в цьому плані допоможе, – вважає Євген Березовський.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Зараз читають

  Україна припинила дію угоди з Росією про співпрацю у сфері туризму

  Кабінет міністрів України припинив дію угоди з урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері туризму.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...

  Кабмін схвалив надання “Укравтодору” нових держгарантій на 10 мільярдів гривень

  Уряд України затвердив надання у 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 мільярдів...

  Український ударний безпілотник Bayraktar TB2 вперше працював на сході України

  Український середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 9 квітня 2021 року уперше працював на Сході України.