9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Українські фермери активно розводять страусів

blankУ державному бюджеті України навіть передбачені субсидії на розведення страусів

Якщо подивитися на карту України, то виявиться, що у всіх областях в останні роки відкрилися страусині ферми.

Про це написав у своєму Facebook директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. Передає УкрАгроКонсалт.

“Що ж приваблює фермерів займатися розведенням екзотичних птахів? У страуса використовується все, починаючи від м’яса, яєць, шкіри, і до пір’я з кігтями. Деякі роблять також ставку на туристів. Саме тому, побувавши на страусиній фермі можна купити сувеніри з страусів, пообідати фермерськими продуктами, включаючи м’ясо птиці та її яйця. Ясногородська страусина ферма, перша в Україні, провела страусині перегони “, – розповідає Дорошенко.

За його словами, сьогодні кожен бажаючий може стати жокеєм, і покататися на чорному африканському страусі. В середньому страусине яйце вагою 1,5 кг, яким можна нагодувати 30 чоловік, можна купити в магазині при страусиній фермі за 200-250 грн., Шкаралупу від яйця за 150 грн., А писанку на страусиному яйці від 300 грн. Обід обійдеться на фермі від 50 грн. У магазинах страусине філе коштує близько 500 грн. за кілограм.

“Також бізнесом є продаж страусів. Так страусенка продають по 2500 грн., А дорослу особину по 16 000 грн. Саме тому страусовий бізнес потроху розвивається в Україні, а держава навіть передбачив субсидію в державному бюджеті на розведення страусів. Чи не курми ж єдиними .. . Хоча мені, як людині рідко вживає м’ясо, туризм приємніше, ніж все інше “, – резюмує експерт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають