9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Українські дріжджі виходять на ринок Індії

Незабаром дану продукцію можна буде побачити і на інших ринках Азії і Європи

Найбільший в Україні виробник дріжджів – компанія «Ензим» розширює географію експорту в азіатському регіоні і вже в жовтні має намір експортувати свою продукцію в Індію. На індійському ринку буде продаватися продукція для кормової галузі – пробіотичні дріжджі, які використовуються при вирощуванні бройлерів, свиней і молочних корів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Дело.

Цей продукт для нас відносно новий, випустили ми його менше року тому. Зараз ми активно тестуємо різні ринки для того, щоб зрозуміти, де наш найбільший експортний потенціал. Індію ми вибрали з двох причин. По-перше, попередні переговори з індійськими партнерами ми провели ще в березні 2017 року рамках виставки в Таїланді. По-друге, Індія є однією з найбільших країн за населенням і потенціал ринку дуже великий, – пояснює комерційний директор підприємства Сергій Лавров.

Компанія зустрілася з представниками бізнесу з чотирьох індійських штатів, в яких зосереджено основне виробництво молока, птиці та яєць. Перша партія продукції буде направлена ​​в штат Карнатака.

На даний момент ми формуємо першу тестову партію продукції і направляємо її туди. Ми хочемо, щоб виробники випробували її і переконалися в ефективності, після чого буде прийматися рішення про повноцінну промислової партії. Далі нам потрібно буде близько 1,5 місяців для того, щоб пройти весь цикл тестування. Відгодівлю бройлерів в середньому становить 42 дня, відповідно, тільки після цього ми зможемо отримати результат, – зазначив комерційний директор підприємства.

Проте Індія не єдиний ринок, який цікавить компанію. Насправді цікавить весь ринок Азії. Він складний, але дуже великий і інтенсивно розвивається. Пробіотичні дріжджі – дорогий продукт, тому логістика тут не настільки важлива, як в Європі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають