9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Українські дріжджі виходять на ринок Індії

 • Незабаром дану продукцію можна буде побачити і на інших ринках Азії і Європи

  Найбільший в Україні виробник дріжджів – компанія «Ензим» розширює географію експорту в азіатському регіоні і вже в жовтні має намір експортувати свою продукцію в Індію. На індійському ринку буде продаватися продукція для кормової галузі – пробіотичні дріжджі, які використовуються при вирощуванні бройлерів, свиней і молочних корів.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Дело.

  Цей продукт для нас відносно новий, випустили ми його менше року тому. Зараз ми активно тестуємо різні ринки для того, щоб зрозуміти, де наш найбільший експортний потенціал. Індію ми вибрали з двох причин. По-перше, попередні переговори з індійськими партнерами ми провели ще в березні 2017 року рамках виставки в Таїланді. По-друге, Індія є однією з найбільших країн за населенням і потенціал ринку дуже великий, – пояснює комерційний директор підприємства Сергій Лавров.

  Компанія зустрілася з представниками бізнесу з чотирьох індійських штатів, в яких зосереджено основне виробництво молока, птиці та яєць. Перша партія продукції буде направлена ​​в штат Карнатака.

  На даний момент ми формуємо першу тестову партію продукції і направляємо її туди. Ми хочемо, щоб виробники випробували її і переконалися в ефективності, після чого буде прийматися рішення про повноцінну промислової партії. Далі нам потрібно буде близько 1,5 місяців для того, щоб пройти весь цикл тестування. Відгодівлю бройлерів в середньому становить 42 дня, відповідно, тільки після цього ми зможемо отримати результат, – зазначив комерційний директор підприємства.

  Проте Індія не єдиний ринок, який цікавить компанію. Насправді цікавить весь ринок Азії. Він складний, але дуже великий і інтенсивно розвивається. Пробіотичні дріжджі – дорогий продукт, тому логістика тут не настільки важлива, як в Європі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  У Житомирській області стартує кілька інвестиційних проєктів

  Зокрема, очікується будівництво потужної сонячної електростанції, розширення цехів ТОВ «Церсаніт Інвест» та «Ферпласт-Україна». Крім цього інвестор з...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA,...

  Держава профінансує реконструкцію восьми інфраструктурних об’єктів на Вінничині

  На Вінниччині цьогоріч ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) профінансує реконструкцію восьми об’єктів «Великого будівництва» - семи інфраструктурних...