9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Українське підприємство виготовляє обладнання для нового елеватора в Запорізькій області

Українське підприємство KMZ Industries підписало черговий контракт на комплексну поставку обладнання для будівництва нового елеватора, замовником якого виступає фермерське господарство, що працює на Запоріжжі та планує ввести об’єкт в експлуатацію на початку червня 2022-го.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

Так, за договором буде поставлено замовнику комплекс обладнання з продуктової лінійки KMZ Industries: 3 силоси Brice-Baker діаметром 12 метрів місткістю 1,2 тис. тонн кожний. 2 силоси СМВУ діаметром 22 метри місткістю 6,3 тис. тонн кожний. Очисне обладнання — комплексний барабанний сепаратор КБС на 4 решета потужністю 100 т/год по первинному очищуванню.

Транспортне обладнання: 2 норії та 11 ланцюгових конвеєрів потужністю 100 т/год.

“Три силоси Brice-Baker одразу підбирали під діаметр вже існуючого фундаменту: свого часу його залили під ємності іншого виробника, проте з ряду причин їх не було встановлено. Це вже не вперше така ситуація трапляється у наших клієнтів, і наші ємності, так би мовити, виручають: адже крок діаметру силосів модельної лінійки Brice-Baker складає метр, що дозволяє легко вписати їх в конструкцію будь-якого майданчика”, — говорить Максим Свистун, регіональний представник KMZ Industries по Запорізькій та Херсонській областях.

Уже зовсім скоро на об’єкті розпочнуться монтажні роботи. На замовлення клієнта вони виконуватимуться силами монтажних бригад KMZ Industries.

“Три силоси BBK поставимо вже цього року, а дві великі ємності СМВУ — наступного. Господарство планує зберігати в них продукцію власного виробництва: традиційні зернові, ріпак, насіння соняшника. Об’єкт планують ввести в експлуатацію на початку червня 2022 року”, — наголосив регіональний представник KMZ Industries.

Зазначимо, KMZ Industries (ПрАТ “Карлівський машинобудівний завод”) є найбільшим виробником елеваторного обладнання в Україні. Компанія успішно реалізувала понад 5000 проєктів за цією тематикою.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають