9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

Українська органічна продукція користується міжнародним попитом

Міжнародний попит на українську органічну продукцію має тенденцію до зростання, що підтверджує статистика обсягів експорту.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

Так, у 2013 році обсяг експорту становив €35-36 млн, а вже за результатами 2015 та 2016 років досяг рекордних €73-75 млн. І враховуючи те, що у структурі загального агропродовольчого експорту частка органічної продукції становить всього 0,5%, можна говорити про значний експортний потенціал органічної продукції.

За результатами 2015/16 МР в структурі експорту органічної продукції переважали зернові (47% експортної виручки), насіння олійних (23%), жири та олії (5%) та продукція борошномельно-круп’яної промисловості (4%).

Основними експортними культурами, які викликають постійний інтерес з боку європейських імпортерів, залишаються органічна пшениця з високим вмістом протеїну та клейковини (відповідно від 13,5% та 28%), кукурудза, соя, соняшник та ячмінь. Перспективними експортними культурами залишаються льон, жито, люпин, овес як звичайний, так і голозерний. Саме на дані культури зростає попит як світових, так і європейських імпортерів, а маржинальність для вітчизняних виробників є досить високою.

Тим не менш, вітчизняним виробниками варто бути обережними з так званими, «трендовими» культурами. Так, наприклад, останні три роки такою «трендовою» культурою була спельта, яка на експортному ринку зіграла з вітчизняними виробниками досить злий жарт. В 2015-2016 МР через її перевиробництво, як в Україні, так і в країнах ЄС, ціна у розрахунку на тону продукцію впала майже вдвічі (до €220-250 за тону необрушеної спельти) порівняно із попередніми роками.

Такі випадки лише підтверджують важливість проведення попереднього аналізу ринку, у тому числі європейського та американського, у контексті виробничих трендів та тенденцій у споживанні. Крім того, завжди актуальними залишаються питання створення передумов для довгострокового партнерства з імпортерами на умовах форвардних контрактів або авансованої собівартості. Необхідність хеджування ціновими ризиками є актуальним завданням як для органічного сектору, так і для аграрної галузі в цілому.

Географія експорту вітчизняної органічної продукції представлена в більшості ринком ЄС. Так, найбільшими імпортерами (у вартісному виразі) за результатами 2016 року стали Німеччина (близько €20 млн), Польща (€12 млн), Великобританія (€8,7 млн), Австрія та Італія (по €7 млн), а також Швейцарія (близько €5 млн). Незначні обсяги органічної продукції рослинництва українського походження потрапляє і на ринки Північної Америки, зокрема в США. Серед названих країн найвищий рівень споживання органічної продукції на душу населення має Швейцарія (€262), США (€111) та Німеччина (€106).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають