9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Українська компанія розпочала виробництво молока для вегетаріанців

Компанія «Люстдорф» запускає гречане та вівсяне «Ідеаль Немолоко».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив аналітик «Інфагро» Максим Фастєєв, передає кореспондент LANDLORD.

Вау, ось і великий український молочний бізнес звернувся до популярної в усьому світі теми «немолочної» молочки. «Люстдорф» запускає гречане і вівсяне «Ідеаль Немолоко». За назвою, дуже цікаво, тому що світова молочна спільнота виступає за те, щоб молочні альтернативи (рослинні) називалися «напій», а не «молоко» (наприклад, «соєвий напій»). Люстдорф надійшов тонко, «молоко» присутній на етикетці, але є і пряма вказівка, на те, що це «не молоко», — написав він.

В свою чергу, Директор з маркетингу ТОВ «Люстдорф» Наталія Комзюк на своїй сторінці у Facebook повідомила, що продукт має зацікавити вегетаріанців.

Впевнена, що серед моїх друзів є вегетаріанці, ЗОЖ-ники та люди, яким цікаво експериментувати та додавати в свій раціон нові корисні та здорові продукти. В мене для вас чудова новина — тепер ви можете смакувати нашою рослинною новинкою, — написала вона.

Та додала, що вже скоро новий продукт вийде на український ринок. Наразі, не відомо яким буде його роздрібна ціна. До складу гречаного «молока» 2,5% жиру увійшли: вода, мука гречана, олія соняшникова дезодорована, сіль, стабілізаційна система: карагенан. Строк придатності 360 діб при температурі від 1 градуса Целісія до 25.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають