9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

Українська компанія поставила обладнання для Казахстанського заводу зернових пластівців

 • Український виробник устаткування для переробки зерна компанія «Оліс» запустила завод для провідного виробника круп і продуктів харчування ТОВ «Вертекс-Схід» у м.Усть-Каменогорську (Казахстан).

  Як говориться в повідомленні компанії, запущений завод з переробки вівса продуктивністю 36 тонн на добу, з лінією зернових пластівців, продуктивністю 18 тонн на добу. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

  За словами керівництва ТОВ «Вертекс Схід», в Казахстані ніхто не виробляє овес, саме тому вони вирішили випускати вівсяні пластівці в промислових масштабах.

  Для компанії ТОВ« Вертекс Схід »нами була виконана розробка проектної документації технологічної частини крупозавода 36 т / добу з лінією пластівців 18 т / добу; виготовлення та поставка комплекту технологічного, транспортного та аспіраційного обладнання крупозавода; проведення запуску і налагоджувальних робіт, – уточнили в «Оліс».

  Також уточнюється, що лінія пластівців універсальна, вона дозволяє отримувати пластівці не тільки з вівса, а й з інших круп.

  ТОВ «Оліс» спеціалізується в розробці, виробництві та впровадженні в промисловість технологій і обладнання для переробки зерна, випускає близько 200-т найменувань обладнання. Компанія володіє оригінальними сучасними технологіями і обладнанням за всіма основними напрямками очищення зерна, виробництва борошна і крупи, що підтверджується більш ніж 30-ма патентами в зазначеній галузі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Перша концесійна дорога в Україні може з’явитися цього року

  Україна у 2021 році почне реалізацію першої концесійної дороги, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Кернел” реалізовує низку надважливих інфраструктурних проєктів в порту Чорноморськ

  У компанії "Кернел" озвучили плани з розвитку перевалочних потужностей компанії в порту Чорноморськ.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Чергова партія гелікоптерів H125 готується до відправлення українським прикордонникам

  Для Державної прикордонної служби України готується для відправлення чергова партія гелікоптерів Airbus Н125.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Довгоочікувана реформа мережі наукових установ є пріоритетним завданням для НАН України

  На 2021 рік запланована реформа мережі наукових установ Національної академії наук України.Про це заявив Президент НАН України...

  «Укроборонпром» не полишає надій добудувати другу «Мрію»

  Державний концерн "Укроборонпром" шукає закордонного інвестора для реалізації проєкту "Мрія-2".Про це гендиректор ДК "Укроборонпром" Юрій Гусєв заявив в ефірі телеканалу...

  Зараз читають

  Харківський авіазавод очікує на замовлення восьми військових літаків

  Харківське державне авіаційно-виробниче підприємство (Харківський авіазавод) може отримати замовлення на 8 літаків для військових. За словами віцепрем'єр-міністр...

  У Житомирській області стартує кілька інвестиційних проєктів

  Зокрема, очікується будівництво потужної сонячної електростанції, розширення цехів ТОВ «Церсаніт Інвест» та «Ферпласт-Україна». Крім цього інвестор з...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти...