9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Українська компанія поставила обладнання для Казахстанського заводу зернових пластівців

Український виробник устаткування для переробки зерна компанія «Оліс» запустила завод для провідного виробника круп і продуктів харчування ТОВ «Вертекс-Схід» у м.Усть-Каменогорську (Казахстан).

Як говориться в повідомленні компанії, запущений завод з переробки вівса продуктивністю 36 тонн на добу, з лінією зернових пластівців, продуктивністю 18 тонн на добу. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

За словами керівництва ТОВ «Вертекс Схід», в Казахстані ніхто не виробляє овес, саме тому вони вирішили випускати вівсяні пластівці в промислових масштабах.

Для компанії ТОВ« Вертекс Схід »нами була виконана розробка проектної документації технологічної частини крупозавода 36 т / добу з лінією пластівців 18 т / добу; виготовлення та поставка комплекту технологічного, транспортного та аспіраційного обладнання крупозавода; проведення запуску і налагоджувальних робіт, – уточнили в «Оліс».

Також уточнюється, що лінія пластівців універсальна, вона дозволяє отримувати пластівці не тільки з вівса, а й з інших круп.

ТОВ «Оліс» спеціалізується в розробці, виробництві та впровадженні в промисловість технологій і обладнання для переробки зерна, випускає близько 200-т найменувань обладнання. Компанія володіє оригінальними сучасними технологіями і обладнанням за всіма основними напрямками очищення зерна, виробництва борошна і крупи, що підтверджується більш ніж 30-ма патентами в зазначеній галузі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають