9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

«Українська борошномельна компанія» у 2018 році проведе модернізацію комбінату хлібопродуктів «Тальне»

«Українська борошномельна компанія» (Черкаська область) у 2018 році проведе модернізацію технологічного обладнання комбінату хлібопродуктів «Тальне».

Також планується запуск нової лінію з фасування борошна в мішкову тару місткістю 25 та 50 кг на іншому комбінаті компанії. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroTimes.

Таке фасування відповідає вимогам міжнародних стандартів і дає можливість розширити ринки збуту, наростити експорт продукції, а також підвищити її конкурентоспроможність на внутрішньому ринку країни, стверджують в «Українській борошномельній компанії».

Крім цього, в майбутніх планах підприємства – інвестиції в накопичувальні ємкості для зерна та збільшення сушильних потужностей підприємств-виробників, що дозволять зменшити простої автотранспорту при прийманні зерна.

«Українська борошномельна компанія» виготовляє борошно вищого та першого ґатунку під зареєстрованою торговельною маркою «Королівське борошно» та входить до п`ятірки лідерів вітчизняного ринку експортерів цього продукту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають