9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

«Українська борошномельна компанія» розширює експортні ринки

На виставці Dubai World Trade Centre в Дубаї (ОАЕ) «Українська борошномельна компанія» уклала попередні договори про співпрацю з рядом провідних світових компаній, істотно розширивши географію експорту своєї продукції.

За словами гендиректора товариства Олександра Короткова, під час роботи виставки черкаські мірошники провели ряд переговорів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Протягом п’ятиденного виставкового марафону представниками« Української борошномельної компанії »було досягнуто попередніх домовленостей про експорт продукції в такі країни, як Гвінея, Коста-Ріка, Ірак, Іран, Суринам, Сейшельські острови, Колумбія, Ефіопія, Мадагаскар і М’янма, – заявив Олександр Коротков.

На стенді компанії з великим успіхом була представлена ​​власна продукція компанії під зареєстрованою торговою маркою «Королівська борошно». Вона пройшла сертифікацію за міжнародними стандартами Системи менеджменту в області безпеки харчової продукції – ISO 22000:2005. Також компанія має сертифікат SNI – національний стандарт Індонезії, пройшло сертифікацію виробників продукції HALAL.

Наша кінцева мета, так би мовити, завдання-максимум – повернути Україні імідж потужного світового виробника і постачальника якісних продуктів харчування, а не тільки сировини. Ребрендинг компанії, упор в її назві на «українство» націлені на побудову такого іміджу, – говорить голова правління.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають