9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Україна збільшить виробництво і експорт сої в ЄС

blankСільгоспвиробники зацікавлені як в збільшенні виробництва сої та соєвої продукції, так і в нарощуванні її експорту в країни Європейського Союзу.

Про це розповіла заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова, повідомляє прес-служба компанії. Передає latifundist.com

Вирощування сої має позитивний ефект для сільського господарства України, оскільки ця культура ідеальна для сівозміни практично всіх зернових культур. Крім того, соя і соєва продукція, особливо соєвий шрот, користується попитом на європейському ринку, а Україна може стати одним з її основних постачальників. Виходячи з цього, українські виробники зацікавлені в подальшому розширенні виробництва сої в Україні, – зазначила Олена Ковальова.

Мінагропрод і експерти галузі прогнозують зростання в наступному маркетинговому році посівних площ під сою на 100-200 ти. га і, відповідно, врожаю сої на 10-13% в порівнянні з поточним періодом.

Зараз майже 40% сої, виробленої в світі, йде на експорт. З урахуванням експорту продуктів переробки сої (соєвий шрот) на експорт припадає понад 55% світового виробництва сої, – повідомила Олена Ковальова.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають