9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Україна запропонувала приєднати до «Зернової ініціативи» порт Миколаєва

Україна офіційно звернулась до ООН та Туреччини з пропозицією приєднання порту Миколаєва до «Зернової ініціативи» та очікує відповіді від гарантів домовленостей. 

Про це розповів Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков під час візиту разом з Послом США Бріджит Брінк та Спеціальним уповноваженим з санкційної політики США Джеймсом О’Браєном до портів «Одеса» та «Південний», передає Національний Промисловий Портал.

«Стратегічно ми маємо досягти не тільки пришвидшення інспекцій на Босфорі, а й долучення до Ініціативи портів Миколаєва та пролонгації угоди щонайменше на рік. Вдячний американським партнерам за співпрацю та готовність просувати на міжнародних майданчиках посилення «Зернової ініціативи», – прокоментував Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Також в рамках візиту Міністр інфраструктури та представники США зустрілись з представниками портового та аграрного бізнесу та обговорили варіанти сприяння їх роботі в рамках Ініціативи. 

Нагадаємо, з 1 серпня з портів Великої Одеси експортовано понад 12 млн тонн українського продовольства до країн Азії, Європи та Африки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають