9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Україна залишає азіатські ринки пшениці

blankЗгідно лютневим оцінками Австралійського бюро сільськогосподарської та ресурсної економіки (ABARES), виробництво пшениці перевищило рекордний прогноз, опублікований у грудневому звіті. Фермери зібрали 35,1 млн. тонн пшениці, або на 11 млн. тонн (45%) більше, ніж в 2015/16 сезоні.

Це призвело до істотних експортним лишків. З огляду на той факт, що основні ринки збуту австралійської пшениці лежать в Азії, чорноморські країни, особливо Україна, а також США і Аргентина в даний час уважно спостерігають за експортним успіхом австралійських трейдерів,

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Таким чином, для реалізації намічених рекордних запасів пшениці австралійські трейдери в першій половині 2016/17 сезону почали знижувати експортні ціни. У листопаді спостерігалося їх різке падіння по найближчих постачання. Якщо додати сюди вигідні фрахтові ставки для австралійської пшениці по азіатським напрямками, більш низька ціна на базисі ФОБ зробила її досить конкурентоспроможною в порівнянні з експортом з інших країн. Так, січневі відвантаження пшениці з Австралії виявилися рекордно високими, склавши 2554,3 тис. тонн (+ 68% в порівнянні з січнем 2016 р.)

Останні новини:

Зараз читають