9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Україна вперше за десять років відновила експорт жита в Туреччину

Компанія ALFA Smart Trading згідно з контрактом експортувала до Туреччини 10,336 тис. тонн жита.

Дана поставка стала першим відвантаженням в Туреччину української зернової, починаючи з 2009 року, повідомила 19 жовтня пресслужба компанії, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АПК Інформ.

«Обсяги виробництва жита в Україні незрівнянно менше, ніж, наприклад, пшениці та кукурудзи. Тому в останні роки жито зазвичай відвантажували в найближчі країни, зокрема Польщу і Литву, вагонами, тобто невеликими партіями. Наша поставка до Туреччини – одна з перших для України поставок жита по морю», – зазначив керівник ALFA Smart Trading Андрій Риженко.

Як уточнюється, поставка була здійснена через Зерновий термінал МХКП, який є спільним підприємством Posco International і Orexim.

«З початку сезону ми вели роботу в цьому напрямку. Якісно здійснивши першу поставку, ми заявили про себе на ринку Туреччини як надійний партнер і продемонстрували готовність експортувати жито великими обсягами. Найближчими днями ALFA Smart Trading готує до відправки до Туреччини ще одне судно з житом», – додав А.Риженко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають