9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Україна та Південна Корея розвиватимуть проекти з кооперації та розвитку виробництва повного циклу в агросекторі

blankСьогодні співпраця в аграрній галузі України та Південної Кореї розвивається дуже активно.

Корейські компанії вже успішно працюють в Україні. Одним з прикладів такої співпраці є робота компанії «Posco Daewoo» спільно з Мінагрополітики. Але ми також зацікавлені в тому, щоб й інші представники корейського бізнесу активно виходили на український ринок.

Про це заявила заступник Міністра аграрної політки та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея паном Янг-гу Лі та Президентом фінансової групи «NongHyup» паном Йонгом Хван Кімом. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

Розвиток регіональних агрокластерів та кооперативів в Україні, залучення іноземних інвестицій в агропромисловий комплекс, а також формування повних виробничо-збутових ланцюгів (food chains) для внутрішнього та зовнішніх ринків є важливим завданням для нашої команди. Поєднання досвіду та зацікавленості корейських колег у цьому напрямі та конкурентні переваги українського аграрного сектору відкривають нам великі можливості для створення та реалізації нових та цікавих проектів, – наголосила Ольга Трофімцева.

За словами заступника Міністра, перший візит представників фінансової групи «NongHyup» на чолі з Президентом компанії в Україну дасть можливість особисто переконатись в тому, що аграрний сектор нашої країни на сьогодні є чудовим місцем для інвестування і ведення бізнесу.

Зі свого боку, пан Йонг Хван Кім, Президент фінансової групи «NongHyup», запевнив, що їх сторона зацікавлена як у прямому інвестуванні, так і в роботі в рамках проектів державно-приватного партнерства в українському аграрному секторі. Основними пріоритетами для корейських партнерів в Україні будуть, за словами пана Йонг Хван Кім, фінансово-кредитний напрям та агрострахування, аграрна кооперація та створення повноцінних ланцюгів від виробництва до споживання.

З метою більш структурованого діалогу та роботи над конкретними проектними пропозиціями, сторони домовились про створення спільної робочої групи.

Довідково:

Фінансова група «NongHyup» створена 2 березня 2012 року, в м. Сеул, Південна Корея, є дочірньою структурою Національної федерації сільськогосподарських кооперативів. Активи становлять $ 219 млрд. Має 14 представництв за кордоном у 9 країнах, а саме: Індія, Китай, Гонгконг, США, Сполучене Королівство, Сінгапур, Індонезія, М’янма, В’єтнам. Її послуги включають в себе фінансування, іпотеку, кредити, кооперативне фінансування та новітніх технологій.

За 5 місяців 2017 року експорт української аграрної продукції до Південної Кореї становив $ 55,8 млн: зернові злаки – $ 50,7 млн, тютюн – $ 1,6 млн, залишки та відходи харчової промисловості – $ 2,1 млн. Імпорт корейської аграрної продукції становив $ 2,4 млн: риба – $ 1,6 млн, тютюн – $ 0,5 млн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають