9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Україна та Латвія впродовжують співпрацю у сфері розбудови сільської місцевості

Україна переймає досвід Латвії у сфері інтеграції сільського сектору в ринок ЄС.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

4-8 вересня 2017 року представники Держпродспоживслужби у складі української делегації обговорили з Міністром сільського господарства Латвійської Республіки Янісом Дуклавсом та фахівцями міністерства досвід Латвії у сфері розбудови сільської місцевості.

Зустріч відбулася у рамках проекту «Зміцнення системи консультацій для інтеграції сільського сектора в загальний ринок ЄС», що реалізується Латвійським центром сільських консультацій та освіти.

Метою заходу стало обговорення української та латвійської політики сільськогосподарського та сільського розвитку, зокрема в частині інтеграції сільського сектору в європейський ринок.

До складу української делегації увійшли представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Представники України відзначили, що для держави в умовах розбудови сільської місцевості та адаптації до норм ЄС особливо актуальний та цікавий досвід Латвії щодо підтримки малих виробників сільськогосподарської продукції, кооперативів, які створені такими виробниками, застосування різних фінансових інструментів такої підтримки, досвід функціонування системи сільського консультування та діяльності різних інституцій підтримки сільського розвитку.

У ході зустрічі представники Латвії поділилися своїм досвідом щодо формування та реалізації аграрної політики, адаптації латвійського законодавства до ЄС, діяльності служб підтримки сільського господарства та сільського розвитку, співпраці між міністерством та фермерськими організаціями. Також було обговорено нові напрями та проекти продовження співпраці між Україною та Латвією.

Останні новини:

Зараз читають