9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Україна та Китай створюють спільну раду з міжнародного сільськогосподарського співробітництва

Відбулася китайсько-українська онлайн конференція з питань міжнародного співробітництва в галузі сільського господарства. Організатором виступила Рада підприємців при Кабінеті міністрів України та Партійний комітет Національного альянсу екологічної сільськогосподарської промисловості Китайської народної республіки.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroDay.

Також у заході брали участь представники «Державної продовольчо-зернової корпорації України».

Заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький та голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Владислава Магалецька, що представляли Україну, зазначили, що Китай є стратегічним партнером України в галузі сільського господарства і сторони мають більш активно розвивати цей напрямок.

У корпорації підкреслили, що ДПЗКУ зацікавлена в подальшому розвитку українсько-китайського співробітництва в галузі сільського господарства, зокрема, у вирішення питання сертифікації української пшениці в КНР, що сприятиме розширенню пулу зернових, які експортуються до Китаю.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про створення Китайсько-української Ради з міжнародного сільськогосподарського співробітництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають