9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Україна має намір вийти на в’єтнамський ринок м’яса

Україна має всі перспективи виходу на в’єтнамський ринок м’яса завдяки привабливій ціновій політиці.

Так, 20 грудня голова Асоціації тваринників Ірина Паламар зустрілася з Надзвичайним та Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуєн Ань Туан та Торговим Радником Посольства Паном Хо Чунг Тхань. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

В рамках прийому в Посольстві сторони обговорили співпрацю між Україною та В’єтнамом в торгівлі продукцією тваринництва, її нарощенні, налагодженні експорту свинини, виходу на в’єтнамський ринок українських підприємств з вирощення свиней, ВРХ, птиці та переробки м’ясної продукції.

В’єтнам є одним із лідируючих споживачів та покупців на світовому ринку м’яса яловичини, свинини та птиці. Як пояснив Посол В’єтнаму, водночас конкуренція на в’єтнамському ринку у сфері тваринництва дуже висока, основні гравці ― це Австралія та США. Проте Україна має всі перспективи виходу на ринок дружньої держави В’єтнам, виграючи привабливою ціновою політикою на м’ясо.

Голова Асоціації тваринників і Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні домовилася, що працюватимуть найближчим часом у напрямку ознайомлення собою українського та в’єтнамського тваринницького бізнесу, конкретних зацікавлених продавців та покупців.

Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні запросив АТУ долучитися до офіційного візиту Міністра сільського господарства та аграрного розвитку В’єтнаму на початку наступного року в Україну з офіційною зустріччю з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо налагодження аграрної співпраці між державами.

Останні новини:

Зараз читають