9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Україна і ОАЕ планують активізувати спільну роботу в аграрній сфері

blankУкраїна і Об’єднані Арабські Емірати мають намір активізувати спільну роботу в аграрному секторі як на рівні урядів, так і на бізнес-рівні.

Про це йшла мова під час зустрічі заступника міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції Ольгі Трофімцевой з міністром зміни клімату та навколишнього середовища ОАЕ Тані Ахмедом Аль Зеюді, повідомила 27 лютого прес-служба Мінагропроду, передає Національний промисловий портал.

Об’єднані Арабські Емірати зацікавлені в подальшій диверсифікації імпорту продуктів харчування для населення своєї країни, а Україна може бути одним з важливих постачальників. Ми хочемо активізувати роботу між нашими країнами в аграрному секторі як на рівні урядів, так і на бізнес-рівні, – сказала вона.

Як відзначили О.Трофімцева і Т.Зеюді, торгівля між Україною та ОАЕ в аграрній сфері має потенціал для збільшення обсягів і розширення переліку продуктів, що поставляються з України.
У ході зустрічі сторони домовилися про можливість організації бізнес-місії для представників зацікавлених компаній з ОАЕ для встановлення прямих контактів з потенційними українськими партнерами, експортерами та ознайомлення з інвестиційними можливостями в аграрному секторі.

О.Трофімцева також повідомила про зацікавленість колег з ОАЕ в розробці меморандуму про взаєморозуміння з метою формування пріоритетних напрямків співпраці та полегшення вирішення окремих робочих питань, таких як сертифікація халяльної продукції і т.п.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають