9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Україна активно освоює європейський ринок равликів

Протягом перших трьох кварталів поточного року українські виробники експортували 248 тонн равликів до країн Євросоюзу. Це у 2,6 разів більше ніж за весь попередній рік. Крім того значно збільшилася кількість підприємств, що мають право експорту цієї продукції до ЄС. Право на продаж равликів відтепер мають 17 господарств, в той час як у 2018-му році їх було лише 5.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Вирощування равликів стало одним з привабливих видів бізнесу. У Європі м’ясо равлика вважається делікатесом та має неабияку цінність. Протягом останніх чотирьох років ринок українських равликів виріс у 100 разів. Найбільшим експортером равликів з України є Литва.

Втім, окрім збільшення експорту, є ще один потужний потенціал для зростання доходів від цього бізнесу – переробка равликів. Річ у тому, що українські підприємства експортують равликів до Литви та інших країн, де їх переробляють, та реекспортують до країн ЄС, але за значно вищою ціною.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають