9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

«UKRAVIT» інвестує $30 млн у власний синтез діючих речовин в Україні

Компанія «UKRAVIT» планує розпочати власний синтез діючих речовин в Україні. На цей проект компанія планує залучити $30 млн інвестицій.

Про це в інтерв’ю Agravery.com розповів власник групи компаній «UKRAVIT» Віталій Ільченко, передає Національний промисловий портал.

В нас постійно відбувається модернізація, цей процес не зупиняється ніколи. Ми докуповуємо нове обладнання, щось замінюємо, щось модернізуємо. В планах у нас є виробництво тих компонентів, які ми наразі імпортуємо. Ми прагнемо почати власний синтез певних діючих речовин в Україні. Аби втілити цей план у життя потрібно залучити $30 мільйонів інвестицій, — розповів власник компанії.

Ільченко також розповів, що в планах компанії реалізувати проект біохімічного індустріального парку.

Це глибока переробка того, що вирощується на землі. Наприклад, ми експортуємо сільськогосподарську продукцію із якої за кордоном роблять премікси і поставляють їх нам. А ми потім із них вже робимо корми для тварин. Також не секрет, що частина нашої олії, яка йде на експорт, потім повертається до нас у вигляді поверхнево активної речовини, яку ми потім використовуємо для виготовлення пестицидів. Тому для нас є пріоритетним напрямком реалізація переробки того, що ми вирощуємо. Ми готові об’єднуватись із переробниками, а також самі готові йти в переробку, це для нас дуже важливо, — наголосив Ільченко.

UKRAVIT — найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

Останні новини:

Зараз читають