9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Український виробник свинини залучив $12,5 млн на будівництво заводу

ЄБРР надасть кредит у 12,5 млн доларів групі компаній “Нива Переяславщини” для розширення потужностей свинарства та будівництво м’ясопереробного заводу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Кредит Банку в розмірі $12,5 млн дозволить групі компаній “Нива Переяславщини” розширити свинарські потужності та побудувати м’ясопереробний завод. – йдеться в повідомленні банку.

Проектом також передбачено отримання стимулюючого гранту в розмірі 455 тисяч доларів США на покриття частини вартості нових котлів на соломі та установки з переробки відходів м’ясного виробництва. Ці кошти будуть надані в рамках програми пом’якшення впливів кліматичних змін та адаптації до них.

Група компаній «Нива Переяславщини» є вертикально-інтегрованим підприємством, види діяльності якого охоплюють весь ланцюг від вирощування та зберігання зернових, до м’ясопереробки та реалізації продукції ТМ “П’ятачок” у власній торговельній мережі та через дистриб’юторів. Група компаній працює на території 23 сільських рад, що входять до п’яти районів лівобережжя Київської області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають