9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Українські компанії тестують мобільний додаток для перевезення зернових

Додаток JIT+ об’єднує замовників, перевізників, відправників та отримувачів вантажів в єдину систему. Розробники стверджують, що програма допоможе суттєво спростити та оптимізувати логістику зернових перевезень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

Зареєструватися в додатку може як замовник, так і перевізник зерна. Працівники сервісу власноруч перевіряють документацію перевізника та верифікують його як надійного, після чого перевізник приймати замовлення. Документи подаються винятково в електронному вигляді.

Додаток JIT+ обирає оптимальний маршрут, чим економить час та фінанси. Власник вантажу може дізнаватися місце знаходження відправленого товару та знати терміни, коли той прибуде до місця призначення. Якщо на приймальному терміналі чи елеваторі утворилася черга, перевізник може автоматично зайняти в ній місце ще в дорозі. Таким чином система допомагає прискорити відвантаження та завантаження в кілька разів.

Запуск сервісу планується в три етапи, перший з яких успішно проходить тестування з основними гравцями зернового ринку, а саме з одержувачами і перевізниками. Незабаром буде другий і третій етапи, – заявили автори додатку.

На даний момент додаток орієнтований на перевезення зернових вантажів автотранспортом. Втім, розробники обіцяють розширити функціонал на інші види вантажів та транспорту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають