9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Українські яблука підкорюють ринок Азії

Не зважаючи на перевиробництво, українські імпортери не можуть задовольнити попит з боку азіатських імпортерів. Після перших поставок українських яблук, попит на цей продукт на ринках Азії стрімко зріс.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Українську плодоовочеву асоціацію.

Ми отримуємо нові запити від азіатських імпортерів майже кожен день. Більшість з них просять нас допомогти з контактами українських виробників яблук і скаржаться, що сьогодні їм досить складно знайти в Україні партнерів, які можуть запропонувати необхідний обсяг яблук певного сорту і належної якості, — каже головний аналітик асоціації Тетяна Смирнова.

Втім, продукція українських виробників дуже часто не відповідає вимогам імпортерів, адже імпорт до Азії передбачає тривале транспортування. Так, представник одного з найбільших індійських імпортерів Aayush Impex, відвідавши Україну в рамках торгової місії, продовжує шукати виробників, які здатні запропонувати якісне яблуко, належне пакування і мають досвід експорту.

Загальний час транспортування яблук від фруктосховища в Україні до складу імпортера в Індії може тривати навіть 60 днів, тому вимоги до якості яблук — високі. Ми продовжуємо пошуки потенційних постачальників продукції», — прокоментував ситуацію представник Aayush Impex Саніл Сачджев.

Зараз, після пробних поставок імпорт цих фруктів активно нарощують Сінгапур і ОАЕ. Перші партії вже йдуть в Сенегал, Камерун і Індонезію. Крім того, імпортери з Індії вже готові купувати українські яблука і чекають на узгодження фітосанітарних процедур.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають