9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

Україна експортувала рекордну кількість яблук

Протягом перших 7-ми місяців 2018–2019 маркетингового року українські виробники експортували понад 27 тис. тонн яблук на суму $9,7 млн, що є рекордом за останні 5 років.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інфо-Шувар.

Після спаду експорту наприкінці 2018-го року, українські експортери змогли суттєво покращити результат та відвантажити понад 8 тис. тонн українського яблука протягом січня. Таким чином з липня 2018 року Україна експортувала понад 27 тис. тонн яблук, що  є  найкращим результатом принаймні за останні 5 років.

Особливістю цього сезону є суттєве розширення географії поставок українських яблук.  Головним ринком, як і раніше лишаються країни СНД, але цього сезону в структурі покупців з’явились Сінгапур, Гонконг, Сенегал, Кувейт, Малайзія, Йорданія, Шрі-Ланка, ОАЕ, Індонезія та Єгипет.

Якщо враховувати темпи, якими українські експортери нарощують обсяги поставок назовні, встановлення  рекорду за підсумками сезону виглядає цілком реально. Але головний оптимізм пов’язаний не з кількістю, а  із якістю розвитку експорту в цьому сезоні. З нашим яблуком знайомляться споживачі Азії і Африки – це найбільш перспективні в плані зростання ринки збуту. Слід віддати належне тим українським компаніям, які наважились на цей крок.  Для багатьох з них це  з одного боку досить дорогий експеримент, а з іншого стратегічно правильно обраний напрямок, – розповідає керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар»
Тетяна Гетьман

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають