9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

У Волинській області добудовують насіннєвий завод (фото)

blankУ селі П’ятидні Володимир-Волинського району завершується будівництво та налагоджувальний режим роботи насіннєвого заводу «П’ятидні».

Про це повідомили під час ознайомлення з перебігом будівництва насіннєвого заводу «П’ятидні», пише ВолиньПост.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик розповів, що товариство ТОВ «П’ятидні» відвідує уже втретє.

За його словами, в це підприємство інвестували 2 мільйони євро. Таке виробництво він назвав досить потужним. Каже, може переробляти насіння одного сорту або різносортне, встановили сучасне обладнання.

Ми з директором Валерієм Дібровою домовилися, що спочатку буде налагоджувальний режим, а згодом ми зробимо офіційне відкриття, – додав Гунчик.

На території підприємство є обладнанні лабораторії для дослідження та вирощування гороху та сої. Кожна лабораторія має сучасне обладнання та техніку. Тут беруть проби насіння, визначають вологість та зеленість та вміст складників основної культури та відходу.

Працівники лабораторій розповіли, що за допомогою спеціальної техніки визначають підготовку до пророщування, енергії проростання, схожості та життєдіяльності.

За словами директор ТОВ «П’ятидні» Валерія Діброви, товариство має на меті працювати і на ринку Європи. За його словами, підприємство може скласти “здорову” конкуренцію для виробників насіння.

Директор запевнив, що підприємство відповідає європейським вимогам та слідкує за якістю продукції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають