9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

У Слов’янську відкриють підприємство з виробництва соняшникової олії

У Слов’янську на базі колишнього комбікормового заводу в найближчому майбутньому почне працювати нове виробниче підприємство ПрАТ «Інтер Агролайн».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на nedava.info.

На місці, де раніше виробляли комбікорми, за два роки збудували виробничий комплекс, на якому тепер будуть виробляти олію.

Сьогодні тут ведуться пуско-налагоджувальні роботи, а значить, вже через місяць/два тут на повну потужність почнуть виробляти масло.

Очікується, що середньодобова потужність переробки складатиме 500 тонн насіння, з якого буде виходити близько 240 тонн соняшникової олії.

Поки що на базі цього заводу будуть виробляти лише масло – про розлив і фасування мова не йде, але в планах у власника такий напрямок розвитку підприємства, безумовно, є.

Очікується, що після запуску заводу на підприємстві буде створено близько 200 робочих місць.

За словами Слов’янського міського голови Вадима Ляха, це позитивно позначиться на дохідній частині місцевого бюджету. Адже податок на доходи фізичних осіб буде сплачуватися до бюджету Слов’янська. А ось податок на землю піде в Хрестище: виробничий комплекс географічно розташований на землях цієї сільської ради.

Варто відзначити, що виробництво соняшникової олії на новому заводі буде безвідходним: з лушпиння будуть формуватися брикети, якими можна опалювати приміщення, а надлишки підуть на реалізацію.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають