9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

У порту Південний побудують зерновий термінал потужністю 9 мільйонів тонн на рік

Інвестиційна компанія UMG Investments, що входить до складу корпорації SCM, планує реалізувати “з нуля” свій перший проєкт у сфері інфраструктури – побудувати новий зерновий термінал в порту Південний.

Загальна сума інвестицій в будівництво складатиме 150 мільйонів доларів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Про підготовку нового проєкту повідомила директор з інвестицій UMG Investments Надія Казначеєва в ході Українського тижня транспортної інфраструктури. Також інформацію підтвердив гендиректор компанії Андрій Горохов.

“Земля куплена, проєкт зроблений. Залишилася справа за малим – побудувати”, – заявив Горохов.

Своєю чергою, Надія Казначеєва конкретизувала щодо планів компанії в портовій сфері:

“У нашому портфелі вже є логістична компанія “Портінвест”. Ми маємо експертизу та амбіції інвестувати. Також є вантажі, так що нам цікавий бізнес портових терміналів. Ми будемо брати участь в тендерах, які нас зацікавлять. Це, по концесії. Другий фокус – приватні ініціативи в портах. Ми вже почали реалізацію проєкту будівництва зернового термінала в порту Південний з потужністю 9 млн тонн зерна в рік. Загальні капітальні інвестиції в цей проєкт становлять понад 150 млн дол. США і ми плануємо побудувати його за 2-3 роки. Очікуємо, що уряд і “Укрзалізниця” виконають свою частину зобов’язань щодо розвитку відповідної інфраструктури – днопоглиблення та залізничної станції”.

Зазначимо, що ще у 2018 році на Ukrainian Ports Forum корпорація AECOM представила проєкт агрохабу, який пропонувалося реалізувати в порту Південний спільно з компанією “Портінвест”. Тоді інвестиції в I чергу будівництва зернового термінала потужністю 9 млн т/рік оцінювалися в 147,5 млн дол. США. Потужності для одноразового зберігання зернових, згідно з проєктом, повинні скласти 440 тис. тонн в силосах. Також передбачалося будівництво 4 підлогових складів для шроту і бобових обсягом зберігання 80 тис. тонн.

Реалізація всього проєкту повинна включати будівництво зернового терміналу, терміналу з перевалки рослинних олій і олійно-екстракційного заводу. В цілому проєкт орієнтований на перевезення до 85% вантажів залізничним транспортом (термінал буде приймати до 520 вагонів в день). Також в проєкті вказувалися дві станції для розвантаження вантажного автотранспорту і будівництво трьох додаткових причалів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають