9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

У порту Південний запустили перший пусковий комплекс нового терміналу «MV Cargo»

У порту Южний Глава держави ознайомився з ходом реалізації інвестиційного проекту ТОВ «MV Cargo» щодо будівництва нового терміналу, а також взяв участь у запуску першого пускового комплексу.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

Це лише перший крок, який дозволить нам прискорити розвиток портової інфраструктури, – підкреслив Петро Порошенко.

Зокрема, під час візиту Президента відбулося підписання Меморандуму між Адміністрацією морських портів України та ТОВ «Дельта Вілмар».

Сьогодні підписується Меморандум, який забезпечує захист інвестору. Потужного інвестора з Сінгапура, який забезпечує високий технологічний рівень переробки продуктів українського аграрного сектору для того, щоб не експортувати сировину, а робити все можливе, щоб Україна ефективно скористалася своїми можливостями, які вона отримала після підписання Угоди про асоціацію з ЄС та початку дії зони вільної торгівлі, – відзначив Глава держави.

Інвестор обіцяє реалізувати у порту «Южний» масштабний інвестиційний проект, зокрема, з будівництва терміналу для накопичення та одночасного зберігання 40 тисяч тонн зернових та шроту. Адміністрація, у свою чергу, має видати інвестору усі необхідні для реалізації проекту технічні умови.

Gallery item

Зазначимо, американська продовольча компанія Cargill та вітчизняна стивідорна компанія «MV Cargo» будують новий термінал в акваторії порту «Южний». У свою чергу, ТОВ «Дельта Вілмар» анонсувало будівництво олійноекстракційного заводу в порту «Южний», а також причалу з перевалки олії та шроту. Відповідний Меморандум компанія підписала з Одеською обласною державною адміністрацією.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов подякував Президентові Петру Порошенко за підтримку ініціатив.

Адже на сьогодні новий термінал та олійноекстракційний завод є надважливими проектами для Одеської області. Це — розвиток підприємництва, покращення інвестиційного клімату та найголовніше — створення нових робочих місць для мешканців регіону, — наголосив Максим Степанов.

Первая очередь пускового комплекса зернового терминала

Сегодня при участии Президента Украины мы запустили первую очередь пускового комплекса зернового терминала MV Cargo. Как зерно из вагона попадает на склад – в нашем видео.

Опубліковано MV Cargo П'ятниця, 1 червня 2018 р.

Зауважимо також, що морський порт «Южний» є одним з найбільш перспективних транспортних вузлів України. Спеціалізується на перевантаженні добрив, а також хімічних, навалювальних, наливних та генеральних вантажів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають