9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

У минулому році Україна вийшла на 85 нових ринків

У 2018 році український агросектор відкрив для себе 85-х нових експортних ринку.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Україна за підсумками 2018 року розширила географію експортних поставок продукції та збільшила кількість підприємств, які отримали право експорту харчових продуктів тваринного походження.

Зокрема, у 2018-му році було відкрито 85 нових ринків з різних видів продукції — це ринки Албанії та Гани (м’ясо птиці та продукти з нього), Гонконгу (м’ясо птиці та продукти з нього, яйця і яєчні продукти), Марокко (м’ясо птиці та продукти з нього, яєчні продукти), Македонії (молочна продукція, комбікорми), ОАЕ (живі вівці та кози, молодняк домашньої птиці, жива птиця, інкубаційні яйця), Тунісу (м’ясо птиці), Чорногорії (яйця і яєчні продукти) і ін.

Крім того, право експорту в країни Європейського Союзу зараз мають 306 українських підприємств, в тому числі 126 виробників харчових продуктів (м’ясо птиці, риби, мед, яйця, молочна продукції).

В минулому році було розроблено та погоджено 20 міжнародних сертифікатів на експорт і 24 сертифікати на імпорт тварин і продуктів тваринного походження — всього 44 форми міжнародних сертифікатів для імпорту/експорту, — відзначили у Державній службі з питань безпеки харчових продуктів

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають