9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

У місті Бар на Вінниччині побудували новий елеваторний комплекс

На Вінниччині відбулося офіційне відкриття нового елеватора «Летичів Агро» («MVA Бар») здатного за раз зберігати одночасно 40 тис. т.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Latifundist.com.

«Наші поля знаходяться у Літинському та Летичівському районах, тому ми шукали місце, де може бути вузлова залізнична станція. Серед двох основних претендентів на будівництво було місто Хмільник та місто Бар. Відповідно, і обирали з цих двох міст, але у зв’язку з тим, що у Хмільнику вже є десь п’ять елеваторів, ми вирішили, що нам зайва конкуренція не потрібна, і обрали місто Бар», – розповів власник та директор компанії «Пі Консалт», керуючий партнер MVA Group Костянтин Півень.

За його словами, зерносховище збудували на території колишнього цукрового заводу трохи менше, ніж за рік. Крім того, будівництво елеватора почалося у вересні 2020 р., а в експлуатацію його було введено в серпні 2021 р. Інвестиції в підприємство становили понад $10 млн.

blank

Згідно з повідомленням, на елеваторі «Летичів Агро» (MVA Бар) вже розпочали приймання як власного зерна, так і поклажодавців. Після запуску на підприємстві прийняли майже 10 тис. т зерна, у т.ч. пшениці, ріпак і соняшник.

Крім того, найближчими днями розпочнеться активний прийом кукурудзи нового врожаю. У сезоні 2021/22 на елеваторі планують зробити три обороти: один за рахунок власного зерна компанії та ще два у співпраці з клієнтами.

Згідно з повідомленням, транспортне обладнання та силоси для зерносховища постачила канадська компанія Ag Growth International (AGI). Також на підприємстві встановлено оперативні силоси виробництва KMZ Industries. Місткості для зберігання представлені 8 силосами по 5 тис. т кожен. Хопери – по 1 тис. м3. Також на підприємстві є дві французькі сушарки Law та очисне обладнання українського виробника «ОЛІС» потужністю 100 т/година та 200 т/год відповідно.

Крім того, авторозвантажувачі на підприємство постачила компанія «Елеваторпромсервіс».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають