9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

У Миколаївській області відкрили елеватор потужністю 100 тисяч тонн

22 червня під Миколаєвом відбулося урочисте відкриття перевантажувального комплексу «Баловнянська виробнича база» – інвестиційного проекту групи компаній  «ПАЙОК». Елеватор має потужність зберігання 100 тис. тонн.

Про це повідомляє Elevatorist.com.

На території елеватора спорудили залізничну колію, за допомогою якої також буде проводитися відвантаження зернових культур. Тут також будуть приймати і відвантажувати зерно автомобільним транспортом.

На елеваторі працюватиме близько 120 осіб. Тут створена транспортна, логістична та експедиторська група, що дозволить збільшити кількість робочих місць до 220 осіб.

«Коли все аграрії перед жнивами приїдуть і подивляться, ми покажемо людям, що ми готові приймати їх зерно і давати гідні ціни, які заслуговують аграрії Миколаївської області. Для нашої кампанії це той об’єкт, де ми вже самі можемо своє зерно обробляти і експортувати, не дивитися на великих експортерів», – сказав генеральний директор групи компаній «ПАЙОК» і одні з співзасновників «Баловнянської виробничої бази»Юрій Кормишкін.

Він додав, що на спорудження пішло трохи більше року, а розмір інвестицій склав близько 500 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають