9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

У Маріуполі почали будувати зерновий термінал

У Маріупольському порту прем’єр-міністр Володимир Гройсман дав старт будівництву навантажувального терміналу і зернового кластеру.

Будівництво нових об’єктів розділили на два етапи. Перший (під час якого побудують 10 ємностей по 5,7 тонн) уже завершиться до кінця 2018 року. Вартість проекту становить 16,8 мільйона доларів, а термін його окупності – 7,6 років. Будівництво буде вироблено за кошти самого порту. А на другий етап кошти в розмірі 16 млн доларів виділять приватні інвестори. Тоді планують побудувати 13 ємностей, а завершити роботи мають намір до кінця 2019 року. Термін окупності в другому випадку становить 8 років. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АгроПравду.

Новий зернопереробний кластер встановлять на місці старого складу. Йому вже понад 40 років, і він відслужив свій термін.

Директор ДП «ММТП» розповів, що вже придбали одну зернозавантажувального машину (другу очікують після завершення будівництва – ред.). Також вже домовилися про конвеєрної лінії, яку повинна надати американо-канадська фірма. Встановити обладнання повинні вже через 5 місяців.

Зараз порт займається організацією торгів. На початок липня вже визначаться з підрядником, який виконуватиме роботи.

Ми даємо старт будівництву нового кластера. Буде розвиватися порт, буде розвиватися економіка. Люди матимуть нормальну роботу, будуть йти надходження в бюджет. Я вважаю, що стратегічне місто Маріуполь повинен отримати нормальну інфраструктуру, залізницю і потяги, – заявив прем’єр-міністр.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають