9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

У Маріуполі почали будувати зерновий термінал

 • У Маріупольському порту прем’єр-міністр Володимир Гройсман дав старт будівництву навантажувального терміналу і зернового кластеру.

  Будівництво нових об’єктів розділили на два етапи. Перший (під час якого побудують 10 ємностей по 5,7 тонн) уже завершиться до кінця 2018 року. Вартість проекту становить 16,8 мільйона доларів, а термін його окупності – 7,6 років. Будівництво буде вироблено за кошти самого порту. А на другий етап кошти в розмірі 16 млн доларів виділять приватні інвестори. Тоді планують побудувати 13 ємностей, а завершити роботи мають намір до кінця 2019 року. Термін окупності в другому випадку становить 8 років. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АгроПравду.

  Новий зернопереробний кластер встановлять на місці старого складу. Йому вже понад 40 років, і він відслужив свій термін.

  Директор ДП «ММТП» розповів, що вже придбали одну зернозавантажувального машину (другу очікують після завершення будівництва – ред.). Також вже домовилися про конвеєрної лінії, яку повинна надати американо-канадська фірма. Встановити обладнання повинні вже через 5 місяців.

  Зараз порт займається організацією торгів. На початок липня вже визначаться з підрядником, який виконуватиме роботи.

  Ми даємо старт будівництву нового кластера. Буде розвиватися порт, буде розвиватися економіка. Люди матимуть нормальну роботу, будуть йти надходження в бюджет. Я вважаю, що стратегічне місто Маріуполь повинен отримати нормальну інфраструктуру, залізницю і потяги, – заявив прем’єр-міністр.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі...

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.