9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

У Києві представили український агробезпілотник

Компанія “Аерофаб Україна” в рамках агровиставки ІнтерАГРО 2020 у Києві презентувала літальний апарат українського виробництва для ультрамалооб’ємного внесення засобів захисту рослин.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Безпілотний літальний комплекс DR-60 (A)gro призначений для внесення засобів захисту рослин ультрамалооб’ємним способом. Доставлення засобів обробки здійснюється в правильних дозованих обсягах і точково — крапля 100 мікрон. Це забезпечує використання робочої рідини в межах 1 – 3 л на гектар.

Роботу з комплексом забезпечують два оператора. Для зльоту і посадки необхідний майданчик розміром всього 150х15 м. З одного майданчика можна обробляти поля в радіусі до 10 км. За один виліт безпілотник може обробити до 20 га, а протягом доби – до 500 га. При цьому витрата палива становить 0,1 л на 1 га розпилення.

Довжина літака становить 4,0 м. Розмах крил – 6,5 м. Робоча швидкість – 100 км/год. Висота польоту — від 5 до 10 м. Максимальна злітна вага – 170 кг. Корисне навантаження — до 80 кг. Максимальний час польоту – 2 години. Обсяг паливного бака (бензин А-95) – 12 л.

Літак обладнаний бензиновим двигуном італійського виробника Polini потужністю 36 к.с. Максимальна швидкість – 100 км/год.

blank

У спеціальному програмному забезпеченні створюється польотне завдання з заданими координатами ділянки для обробки й літак в автоматичному режимі виконує поставлене завдання. Як злітної смуги достатньо звичайної дороги, придатної для їзди авто, довжиною 150-170 м. Літак має значно нижчий рівень шкідливих викидів в атмосферу в порівнянні з 5-6 тракторами з аналогічними робочими завданнями. Також літак вимагає значно менше води.

Ціна агролітака становить 4,1-4,2 млн грн, що приблизно вдвічі менше вартості самохідного наземного обприскувача.

“Аерофаб Україна” представляє безпілотну технологію, розроблену компанією Uavita Systems.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають