9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

У Києві представили новий аграрний бункер вітчизняного виробництва (фото)

В рамках виставки «Агровесна-2019» у Києві відбулася презентація нової продукції вітчизняного виробника John Greaves – бункера-перевантажувача АНП-30.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPravda.

Бункеробудівництво — це новий напрямок вітчизняної команди. У минулому році, крім основної продукції — жаток, John Greaves представив ґрунтообробну техніку, різні види твердопаливних котлів. Тепер же до цього додався новий сегмент.

Новинка — бункер-перевантажувач АНП-30 – призначений для приймання зерна з комбайнів, перевезення його до краю поля і перевантаження в автотранспорт, а також завантаження сівалок та зерноупаковочних машин.

В основі конструкції закладена міцна рама. Подавальний і вивантажуючий шнеки виконані з цільної труби, що дозволяє виключити вібрації та биття на максимальних обертах.

У конструкції машини використані елементи світових виробників: підшипникові вузли SKF, змінний причіпний пристрій Scharmuller, вагова система Dinamica Generale тощо.

Новий бункер-перевантажувач John Greaves забезпечує зважування зерна прямо на полі з видачею чека, і, крім того, може бути обладнаний електронними системами, що дозволяють передавати дані за допомогою GPRS безпосередньо в офіс на комп’ютер оператора.

У модельній лінійці – 4 моделі: АНП-16, -20, -30 і -40 (з відповідним обсягом) і вантажопідйомністю 11 250, 15 050, 21 300 і 30 750 кг. При цьому 40-кубовая модель — виконується 3-осною.

Для роботи з бункером-перевантажувачем потрібен трактор потужністю від 120 к.с. до 220 к.с. Для повного розвантаження бункерів потрібно 3-6 хвилин (в залежності від ВВП трактора).

За підрахунками компанії, бункер забезпечує збільшення продуктивності комбайнів на 30% шляхом зведення до мінімуму їх простою під час вивантаження зерна і скорочує час на збирання врожаю на 30-40%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають