9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

У Іваничівській громаді на Волині агрокомпанія побудує нове підприємство

В Іваничівській громаді незабаром працюватиме нова компанія – «Волинь-Зерно-Продукт», яка входить до групи компаній ТМ «Вілія». Це дозволить інвестувати до регіону додаткові кошти та працевлаштувати чимало місцевих мешканців.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Буг.

На черговій сесії селищної ради депутати розглянули заяву ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» щодо розроблення детального плану території. А напередодні його погодила земельна комісія.

ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» охоплює чимало напрямків роботи. Це і рослинництво, зберігання зернових, олійних та бобових культур, зернотрейд, борошномельно-круп’яне виробництво, торгівля засобами захисту рослин, добривами, пальним, насінням, тваринництво, будівництво аграрних об’єктів, кредитування фермерів. 

У Іваничівській громаді компанія планує розширити свою діяльність. Зокрема, побудувати базу зберігання своєї продукції.

Керівник адміністративно-господарського департаменту Валерій Солоха запевнив, що громада від приходу підприємства лише виграє. Адже сюди інвестуватимуться чималі кошти, зокрема й податки в місцевий бюджет, а також десятки жителів матимуть високооплачувану роботу. До того ж поблизу місця, на якому і розташується компанія, побудують нову дорогу, аби фури не їздили вулицями селища і не “били” їх.

“Компанія працює чесно, легально і прозоро. Вона нараховує 1300 працівників. Плануємо розширятися на території громади та інвестувати сюди кошти. Працевлаштувати місцевих мешканців. Сплачувати до бюджету громади усі податки. Також дорогу зробимо в обхід: асфальтову, або з бруківки, або ж чорнощебеневу. Тож по дорогах селища їздити не будуть”, – зазначив Валерій Солоха.

ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» викупило усе майно і будівлі колишнього місцевого підприємства “Поліхім” та переоформило договір оренди земельних ділянок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають