9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

У Чернівцях відкриють завод з виробництва садових стовпців за італійською технологією

У Чернівцях планується запуск першого потужного заводу з виробництва стовпів для протиградового покриття за італійською технологією.

Про це повідомив голова асоціації “Укрсадпром” Олександр Матвієць, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на журнал «Садівництво по-українськи».

Власне виробництво дозволить здешевити вартість закладання нових садів в Україні, зокрема на кошти державного гранту та спонукати садівників скористатись грантовою програмою, вважає він. 

Системи зрошень для нових насаджень також можуть постачатись без обмежень – український досвід їхнього будівництва це дозволяє.

«В цьому напрямку ми навіть стаємо одними з лідерів у світі, адаптуємо технології. Тут у нас затримки не буде, – каже пан Матвієць. – Щоб зробити якісні сади треба 2-3 сезони».

На думку голови “Укрсадпрому”, розрахункова вартість 1 га на створення саду або ягіднику за державною грантовою програмою не зовсім коректна. Грант передбачає до 400 тис. грн (70% вартості 1 га) на один гектар. Ця сума не відповідає реаліям, вважає пан Матвієць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають