9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

У 2018 році інвестиції в цукрову галузь України сягнуть $1 млрд

Обсяг інвестицій в цукрову галузь України 2018 році буде на рівні минулого року – $ 1 млрд.

Такий прогноз зробила керівник аналітичного відділу асоціації «Укрцукор» Руслана Бутилко. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

За її словами, в 2017 році виробники вкладали кошти в модернізацію дифузійних установок, центрифуг, встановлювали і ремоніторовалі сушки і обладнання для фасування цукру. На великій кількості Завдіїлів замінювали жом-преси. Крім того, здійснювалася модернізація теплової схеми на заводах для використання енергії, що призводить до підвищення ефективності і зниження собівартості переробки.

У наступному році всі наші заводи також планують велику кількість модернізацій, тому сума в 2018 році буде аналогічною – $1 млрд. Незважаючи на те, що ситуація на внутрішньому і зовнішньому ринках була не такою сприятливою, як в минулому році, але будь-який ринок, як і ринок цукру, циклічний – роки доходу і роки збитків чергуються, таким чином можна спрогнозувати, коли будуть отримані кошти, щоб покрити витрати на модернізацію, – сказала вона.

За словами Бутилко , в цьому році аналогічні інвестиції були спрямовані заводами в основному на модернізацію техніки та теплової схеми для використання енергії, що призводить до підвищення ефективності і зниження собівартості переробки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають