9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

У 2018 році Херсонщина отримає 20 млн грн на зрошувальні системи

На засіданні Всеукраїнської ради аграріїв у Новій Каховці було обговорено законопроект «Про асоціацію водокористувачів», автором якого є народний депутат України від Херсонщини Сергій Хлань.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв підтримав дану ініціативу і підкреслив, що розвиток зрошення на Херсонщині є одним із пріоритетних напрямів стратегічного плану Уряду. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

У рамках комплексної програми розвитку водного господарства Херсонської області на період до 2020 року в минулому році додатково впроваджено полив майже на 10 тис га. Таким чином загальна площа зрошувальних земель склала 310 тис га.

У 2018 році поливні площі планується збільшити ще на 13 тис га. Найбільше у господарствах таких районів: Генічеському – 2,4 тис га, Чаплинському –  2,2 тис га. та Білозерському – 1,6 тис га.  З цією метою в обласному бюджеті на 2018 рік на будівництво, реконструкцію інженерної інфраструктури внутрішньогосподарських меліоративних систем передбачено видатки у сумі 20 млн грн.

 Завдяки підтримці обласної ради, народного депутата України Сергія Хланя виділення коштів на зрошення в цьому році має революційне значення, – зазначив Андрій Гордєєв.

Довідково: обласна державна адміністрація та експерти Світового банку працюють над спільною концепцією відновлення роботи та покращення зрошувальних систем на півдні України. Також відпрацьовуються зміни в законодавстві, які регулюють аграрний сектор у частині відновлення, реконструкції, експлуатації внутрішньогосподарських меліоративних систем.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають