9.5 C
Alba Iulia
Субота, 12 Червня, 2021

У 2017 році Україна збільшила загальний вилов риби та інших водних біоресурсів на 6,6%

 • Загальний вилов риби та інших водних біоресурсів підприємствами рибної галузі України у 2017 році склав 94,2 тис. тонн, що на 6,6% більше ніж у 2016 році.

  Про це повідомив глава Державного агентства рибного господарства Ярослав Бєлов. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  У 2017 році загальний вилов риби та інших водних біоресурсів підприємствами галузі склав 94,2 тис. тонн, що на 6,6% більше ніж у 2016 році, – сказав він в ході публічного звіту про роботу відомства в п’ятницю.

  За його словами, у 2017 році квоти на спеціальне використання водних біоресурсів отримало понад 400 суб’єктів господарської діяльності, якими було видобуто 62,3 тис. тонн риби та інших водних біоресурсів, що на 8,2% більше, ніж у 2016 році.

  В Азовському морі вилов виріс на 13,7% – до 37,5 тис. тонн, в Чорному морі – на 6,1%, до 5,2 тис. тонн, у внутрішніх водоймах – на 13,1%, до 19, 5 тис. тонн.

  Океанічний вилов антарктичного криля в 2017 році збільшився на 8,1% – до 7,9 тис. тонн.

  У Держрибагентства вказали, що в 2017 році рибогосподарську діяльність здійснювали понад 4 тис. суб’єктів господарювання.

  За попередніми даними, в минулому році було вирощено 16 тис. тонн товарної риби, що відповідає рівню 2016 року, – зазначив Я.Белов.

  Глава Держрибагентсва вказав, що у 2017 році в Україні працювали 612 спеціальні товарні рибні господарства, з яких вилов проводили 296. Всього в минулому році цими господарствами було видобуто 7,8 тис. тонн риби, що на 7,4% більше ніж 2016 року.

  В цілому в минулому році зариблення українських водойм зросла на 3,8% – до 44,6 млн мальків риб.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У виробництво кормів та перероблювання сої в Україні інвестують $20 мільйонів

  Інвестиційний фонд Diligent Capital Partners (DCP) та нідерландський банк розвитку FMO уклали угоду про інвестицію у 20...

  Італійська компанія додатково закупила 10 українських двигунів для ракети-носія Vega

  КБ "Південне" спільно з ДП "Південмаш" та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10 двигунів РД-843 для ракетоносіїв Vega.

  У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів

  У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  «Авіалінії Антонова» доставили з Польщі на Філіппіни п’ять гелікоптерів Black Hawk

  «Авіалінії Антонова» літаком Ан-124 «Руслан» доставили до Філіппін п’ять багатоцільових гелікоптерів Sikorsky S-70i Black Hawk з підприємства виробника у Польщі.

  На виставці “Зброя та безпека” представлять новий український бойовий безпілотник

  Новий український військовий безпілотник ACE ONE презентують на Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека – 2021", яка розпочнеться у Києві 15 червня...

  Миколаївський тепловозоремонтний завод проведе модернізацію 55 локомотивів для Єгипту

  Миколаївський тепловозоремонтний завод має намір освоювати нові серії локомотивів і диверсифікувати ринки по ремонту та модернізації локомотивів - підприємством було підписано договір...

  Завершується створення першого зразка РЛС «Мінерал-У» для протикорабельного комплексу «Нептун»

  В Україні завершують роботи над створенням першого зразками нової мобільної РЛС «Мінерал-У» на платформі Tatra 8х8.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Київський бронетанковий завод виготовив шасі БТР-3 для командно-штабної машини (фото)

  Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» виготовило та передало ТОВ «Телекард-Прилад» перше шасі БТР-3 для командно-штабної машини (КШМ) в рамках державного оборонного замовлення.

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” провела капремонт 20 секцій електропоїздів з початку року

  "Укрзалізниця" з початку 2021 року відновила капітальним ремонтом 14 секцій електропоїздів в умовах спеціалізованого заводу і 6...

  «ХКБМ» спільно з військовими створює роботизований комплекс на базі БТР-4Е

  На ДП «ХКБМ» опрацьовують концепцію створення роботизованого наземного комплексу на базі колісного шасі БТР-4Е.

  У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів

  У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.Передає Національний...

  ХКБМ замовив велику партію з 30 башт для бронетранспортерів БТР-4Е

  ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. Морозова", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", замовило за...