9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Цукровий завод на Миколаївщині переорієнтують на переробку бобових культур

Британська компанія ED&F Man, одна з найбільших у світі з торгівлі цукром, вирішила тимчасово зупинити роботу Засільського цукрового заводу в Миколаївській області, побоюючись виникнення надлишку цукру на українському ринку в короткостроковій перспективі.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Новий час“.

При цьому сільськогосподарський підрозділ компанії переорієнтується на більш вигідні сьогодні ротаційні культури, такі як бобові, відзначили в ED&F Man.

Ми постійно стежимо за ринком і коли цукрові прогнози вкажуть на посилення місцевого ринку, ми повернемося до вирощування цукрових буряків і відновимо роботу цукрового заводу, – зазначив регіональний менеджер ED&F Man Ukraine Ігор Бучацький.

Компанія ED&F Man заснована у 1783 році Джеймсом Маном в Лондоні. Є одним з найбільших постачальників продуктів харчування, цукру, спецій, кормів для тварин, тропічних олій, гуми, біопалива та кави через мережу офісів і агентств більш ніж в 60 країнах світу. ED&F Man поставляє або обробляє сірий і білий цукор у більш ніж 40 країн світу.

За даними компанії, її річний дохід становить більш ніж $10 млрд.

Компанія почала роботу в Україні в 2007 році. Їй належить Засільський цукровий завод (Миколаївська обл.) потужністю виробництва 50 тис. тонн продукції на рік.

За період роботи в Україні ED&F Man інвестувала в розвиток більш ніж $150 млн. Серед її клієнтів в країні – компанії Coca-Сola, Сандора, Конті, Росинка, Первомайський молочно-консервний комбінат.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають