9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Цього місяця Астарта введе в експлуатацію на Полтавщині три нові елеватори

У липні АСТАРТА вводить в експлуатацію три елеватори у Полтавській області: Яреськівський (100 тис. тонн одночасного зберігання), Лутовинівський (100 тис. тонн) та Скороходівський (30 тис. тонн).

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

Елеватори вже будуть приймати зерно нового врожаю. На сьогодні їхні потужності дозволяють забезпечити потреби як агрофірм АСТАРТИ, так і місцевих партнерів, — відзначили в компанії.

На Лутовинівському та Яреськівському елеваторах працюють по 2 лінії приймання зерна, кожна продуктивністю 150 тонн/год. Такої ж продуктивності лінія на Скороходівському елеваторі.

Усі підприємства оснащені автоматизованою системою управління, обладнанням кращих світових виробників та мають інфраструктуру для відвантаження зерна на залізничний і автотранспорт,—повідомили в «Астарті».

В компанії відзначили, що запуск нових елеваторів став черговим етапом інвестиційної програми «Зерно АСТАРТИ», в рамках якої компанія з 2015 року створює елеваторний комплекс загальною потужністю зберігання понад 500 тис. тонн. Зокрема, інвестиції у будівництво Яреськівського, Лутовинівського та Скороходівського елеваторів становили близько €32 млн.

На сьогоднішній день програма «Зерно АСТАРТИ» виконана орієнтовно на 70%: це п’ять сучасних елеваторів у Полтавській, Вінницькій та Хмельницькій областях. Компанія готує подальші проекти по нарощуванню елеваторних потужностей, — прокоментували в «Астарті».

Останні новини:

Зараз читають