9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 7 Жовтня, 2022

ТОВ «Україна» в Тернопільській області збудувало елеватор та комплекс шокової заморозки ягід

ТОВ «Україна» в Тернопільській області збудувало потужний елеватор і відкрило сучасний комплекс шокового заморожування ягід, укомплектований новітнім французьким обладнанням. 

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АгроПоліт.

Комплекс увійшов до складу завершеного циклу технологічного сортування та зберігання [wiki title=”фрукт”]фруктів[/wiki] і [wiki title=”ягода”]ягід[/wiki] спеціалізованого фруктосховища ТОВ «Україна», яке комплектували спеціалісти з Великої Британії, Німеччини та [wiki title=”Швеція”]Швеції[/wiki].

Його потужності дозволяють упродовж дня відсортовувати майже 100 тонн і одноразово зберігати понад 4 тис. тонн яблук і груш із власного саду площею 200 га.

Аби досягти вищої доданої вартості від реалізації ягід малини і смородини, які вирощуємо на 35 га, ми запровадили в себе технологію їх шокового заморожування», – говорить керівник компанії Олег Крижовачук.

Елеваторний комплекс має потужність 100 тис. тонн одночасного зберігання зерна. На ньому запроваджені новітні досягнення світової і європейської науки. Це найбільший пілотний проект виробника обладнання для зерносховищ компанії Mulmix S.p.A. (Італія).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають